SVOBODNĚ SPUŠTĚNO

... aneb PÁR SLOV PŘED STARTEM

 

Projekt SVOBODNĚ SPOLU - Komunity pro život jsme začali dávat dohromady koncem léta 2013 a téhož roku v říjnu byl spuštěn na sociální síti Facebook.

Jeho cílem bylo, a vlastně stále je, seznámit se s lidmi podobných názorů a nekonvenčních životních postojů, s nimiž bychom mohli zrealizovat naše představy o kvalitním partnerském soužití i o správném fungování společnosti jako takové a zároveň pomoci ostatním, podobně smýšlejícím lidem, najít ideální společníky pro život.

Do budoucna bychom rádi fungovali jako veřejná opora (jak psychická, tak fyzická) pro lidi, kteří se na svět dívají podobnýma očima, ale mají strach nebo se ostýchají vystoupit se svým názorem takříkajíc z davu.

My se nebojíme ani nestydíme! Víme, co chceme a jdeme si za tím! Víme, co nám dělá dobře a nenecháme si to nikým vzít! Víme, jak chceme žít a budeme tak žít!

A také dobře víme, jak kruté dokáže být nepochopení a opovrhování lidí zaslepených materialismem a zfanatizovaných komerčním systémem. O to více cítíme, že je naší morální povinností pomáhat těm, kteří chtějí z "bludného kruhu" ven.

Jedinec v této společnosti nezmůže nic, ale společně dokážeme mnoho!

Když se nám to podaří, a my v to pevně doufáme, vytvoříme komunitu, která bude naším vysněným domovem a současně ukázkovým modelem pro veřejnost. Co bude dál, je ve hvězdách...

To je asi tak vše, co bychom ti řekli ze „startovní čáry“.
Ostatní je jenom NA NÁS a NA TOBĚ!

Jasan Jirka Ještěrka + Lin Artemis Nova